Közérdekű információk

Aktuális hirdetés Hittanórák rendje

A rovat utolsó frissítése: 2017. október 22.

A szombat esti szentmisék kezdete előtt fél órával rózsafüzért imádkozunk a templomban. Kérjük, csatlakozzatok hozzánk, imádkozzatok velünk együtt. (A Rózsafüzér-kör tagjai) A hittanórák rendje megtekinthető ide kattintva. A szeptember 14-én elhangzott hirdetés megtekinthető ide kattintva. A Zsoltár-kör minden héten szerdán este fél 7 és 8 óra között tartja összejöveteleit a hittanteremben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk. A képviselőtestület tagjai minden hónapban imádkoznak a hívekért. Az imaszándékokat tegyétek be az oltár alatti kis kosárkába. A szentmisék rendje a karácsonyi időszakban: Dec. 21-24-ig rorate szentmisék reggel 6-kor Széphalmon, 7-kor Ófalun; Dec. 24-én, csütörtökön éjfélkor éjféli mise Széphalmon és Ófalun is; Dec. 25-én, pénteken 9:00-kor Széphalmon, 11:00 és 18:00-kor Ófalun; Dec. 26-án, szombaton 18:00-kor Széphalmon; Dec. 27-én, vasárnap 9:00-kor Széphalmon, 11:00 és 18:00-kor Ófalun; Dec. 28-30-ig nem lesz templomunkban szentmise; Dec. 31-én hálaadó szentmise lesz 19:00-kor Széphalmon, 17:00-kor Ófalun; Jan. 1-jén 9:00-kor Széphalmon, 11:00 és 18:00 órakor Ófalun.