Rózsafüzér társulat

A rózsafüzér az egyik legalkalmasabb eszköz annak előmozdítására, hogy a hívők szemléljék a Krisztus-misztériumot (II. János Pál). A társulat tagjai vállalják, hogy naponta egy rózsafüzér-tizedet otthon elimádkoznak. Hogy melyik tizedet, melyik hónapban, azt minden év elején névre szólóan kapják meg. Minden szombaton, az esti szentmise előtt (1/2 6) egy teljes rózsafüzért imádkozunk el a megjelent tagokkal, amire az egyházközség minden tagját szeretettel várunk. Minden hónap egyik szombatján a szentmisét a társulat élő és elhunyt tagjai szándékára mutatja be plébánosunk. Akik a társulathoz szeretnének csatlakozni, azok a szombati alkalmak előtt érdeklődjenek a tagoknál.