Szaszi

Imacsoportunk öt éve indult. A Szaszi a Széphalmi asszonyok szerdai imájának a rövidítése. Már több éve összejártunk és tréfálkozva próbáltunk magunknak nevet találni. Végül az átmenetinek gondolt név rajtunk maradt. Azóta a találkozó napja technikai okokból módosult. 2 hetente csütörtökön találkozunk a Don Bosco nővérek oratóriumában 1/2 9-kor. Az alkalmakat mindig egy fél órás imával kezdjük. Ennek módja változatos. Van, hogy taizéi énekeket éneklünk az Oltáriszentség előtt, van, hogy kötött vagy szabad szavas imákat mondunk. Az imaidő alatt felváltva vigyázunk az éppen jelenlévő gyerekekre. Ima után valamilyen lelki témáról beszélgetünk. Volt már szó szentségi házasságról, szentekről, ünnepekről a családban stb. Kb. fél 11-11 között fejezzük be. Minden anyukát szeretettel várunk, aki kéthetente szívesen imádkozik és beszélget velünk. Időpontok: minden páratlan hét csütörtökén Érdeklődni lehet: Szandányi Emese (06/30 3282775), Palicz Gabi (06/20 4540633).