A közösség tagjainak célja, hogy a napi eseményekért, találkozásokért, örömökért, csodákért hálát adjanak, hiszen ezekben mindig Isten közelsége tapasztalható meg. Ugyanis nincs olyan nap, amikor – úgymond – nem történt semmi, egy napon belül sokszor élvezzük Isten csodáit, jeleit. Ha pedig ezekre rátalálunk, akkor magára Istenre találunk. A közös alkalmak során néhány ének hangzik el, csöndes hálaadást tartunk az elmúlt hetekben tapasztaltakért, majd ezeket megosztjuk egymás előtt. Korhatár nincs, hiszen ez a téma kortalan. Jelenleg 40-60 éves felnőttek a résztvevői. A találkozó minden páratlan hét hétfőjén 3/4 7-kor szokott lenni a templomban, és 1 óra hosszúságú. Mindenkit szeretettel látunk akár egy-egy alkalomra is. Érdeklődni lehet Bede Fazekas Péternél (3970766) vagy a találkozási alkalmakkor.