Hittantábor

Cursillósok

Cursillósok széphalmi kiscsoportja

Minden első pénteken a Szentmise és a Szentségimádás után jövünk össze. A Jézussal való személyes találkozással a szívünkben ülünk le beszélgetni a hittanteremben hónapról hónapra.
A csoporttalálkozó menetét közösen alakítjuk ki és igény szerint változtatunk rajta. A lényeg, hogy megosztjuk egymással Istenélményeinket, amivel erősítjük és segítjük egymást.
Mély, személyes beszélgetések ezek, aminek a középpontjában hitünk, és annak megélése, az örök negyedik nap van.
Mindenkit szeretettel várunk magunk közé, aki már elvégezte a cursillót, de azokat is, akik még csak érdeklődnek ez iránt a lelkiség iránt.
A cursillósok nagy családjába tartozni nagyon jó dolog, és a mai rohanó világban egy olyan életforma, ami megtart és segít a Krisztusi úton maradni!

De colores!