Hirdetés, 2020. 10. 18.

Évközi 29. vasárnap, MISSZIÓK VASÁRNAPJA, 2020. október 18.

 1. Szombat este a szentmise előtt rózsafüzért imádkozunk és gyónási lehetőség is van.
 2. Miserend hétköznap:
 • Hétfő este 18 órakor Széphalmon
 • Kedd reggel 7 órakor Ófalun
 • Csütörtök este 18 órakor Széphalmon
 • Péntek reggel 7 órakor Ófalun
 • Szombaton este 18 órakor Széphalmon lesz szentmise.
 • Minden nap este 17:30-tól rózsafüzért imádkozunk Ófalun
 • a nővérek vezetésével.
 • Vasárnap: reggel 9 órakor Széphalmon, délelőtt 11 órakor és este 18 órakor Ófalun lesznek szentmisék.
 • Péntekenként a reggeli szentmise után fél 9-ig csendes szentségimádás van az Ófalui templomban.
 • A Missziós Kereszt a NEK szimbóluma. Kedves testvérek! Örömmel értesítelek benneteket, hogy a Missziós Kereszt november 27-én, pénteken érkezik a plébániánkon, 17:00 körül, és november 30-án, hétfőn távozik 9:00 körül. Sok lelki programmal akarjuk tölteni ezt a hétvégét. Ez a kereszt, mely a 2007-es budapesti Városmissziónak is a keresztje volt, s most, az Eucharisztikus Kongresszusra készülve az országot járja, figyelmeztessen bennünket megváltásunk művére, s arra a szeretetre, amit Jézus irántunk tanúsított, amikor a kereszten függve értünk adta az életét.

Mennyei Atyánk, Jézus nevében kérünk, küldd el Szentlelkedet, hogy ne felejtsük el soha, hogy a te képedre lettünk teremtve. S add, hogy ennek az örömhírnek a fényében tudjunk magunkra és másokra is tekinteni! Ámen

Vélemény, hozzászólás?