Hirdetés, 2020. 10. 25.

Évközi 30. vasárnap, 2020. október 25.

  1. Szombat este a szentmise előtt rózsafüzért imádkozunk és gyónási lehetőség is van.
  2. Miserend hétköznap:

Hétfő este 18 órakor Széphalmon

Kedd reggel 7 órakor Ófalun

Csütörtök este 18 órakor Széphalmon

Péntek reggel 7 órakor Ófalun

Szombaton este 18 órakor Széphalmon lesz szentmise.

Minden nap este 17: 30-tól rózsafüzért imádkozunk

Ófalun a nővérek vezetésével.

  • Vasárnap: reggel 9 órakor Széphalmon, délelőtt 11 órakor és este 18 órakor Ófalun lesznek szentmisék.
  • Péntekenként a reggeli szentmise után fél 9-ig csendes szentségimádás van az Ófalui templomban.
  • Jövő vasárnap Mindenszentek ünnepe. Az esti szentmise után kimegyünk a Mosbach-parkba, ahol megemlékezünk az elhunytjainkról.
  • A Missziós Kereszt a NEK szimbóluma. Kedves testvérek! Örömmel értesítelek benneteket, hogy a Missziós Kereszt november 27-én, pénteken érkezik a plébániánkra, 17:00 körül, és november 30-án, hétfőn távozik 9:00 körül. Sok lelki programmal akarjuk tölteni ezt a hétvégét. Ez a kereszt, mely a 2007-es budapesti Városmissziónak is a keresztje volt, s most, az Eucharisztikus Kongresszusra készülve az országot járja, figyelmeztessen bennünket megváltásunk művére, s arra a szeretetre, amit Jézus irántunk tanúsított, amikor a kereszten függve értünk adta az életét.

 

 

 

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?