Hirdetés, 2020. 12. 13.

ADVENT III. Vasárnapja, 2020. december 13.

2. Miserend hétköznap: + Zsolozsma

Hétfő reggel fél 7 órakor Ófalun

Kedd reggel fél 7 órakor Széphalmon

Szerda reggel fél 7 órakor Ófalun

Csütörtök reggel fél 7 órakor Széphalmon

Péntek reggel fél 7 órakor Ófalun

• Vasárnap: reggel 9 órakor Széphalmon (online is), délelőtt 11 órakor (online is) és este 18 órakor Ófalun lesznek szentmisék.
  • A hitoktatás ON-LINE történik.
  • Szombat: ünnepélyes adventi gyertyagyújtás lesz a templomban 18 órától. Sajnos a megszokott szombat esti advent áhítatok idén elmaradnak, de lehetőség lesz mise után fél órás csendes szentség imádásra.

Mennyei Atyám, Jézus nevében kérlek, küldd el Szentlelkedet, hogy életem olyan szelíd és hiteles jel legyen, ami által mások is közelebb kerülhetnek Fiadhoz, Jézus Krisztushoz! Ámen.