Hirdetés, 2021. 01. 10.

Urunk Megkeresztelkedése   

  1. Szombat este a szentmise előtt rózsafüzért imádkozunk és gyónási lehetőség is van.
  2. Miserend hétköznap:

                           Hétfő este 18 órakor Széphalom  

Kedd reggel 7 órakor Ófalu

Csütörtök este 18 órakor Széphalmon

Péntek reggel 7 órakor Ófalun

Szombaton este 18 órakor Széphalmon lesz szentmise

  • Péntekenként a reggeli szentmise után fél 9-ig csendes szentségimádás van az Ófalui templomban.
  • A hitoktatás hétfőtől ON-LINE LESZ.
  • Vízkereszt ünnepéhez – hagyományos módon – ház, lakásszentelés kötődik. Akik szeretnék megáldatni otthonukat, kérem, jelezzék a sekrestyében vagy irodai időben a plébánián. Nevet, címet, telefonszámot és egy általános időpont-megjelölést kérek. A látogatás idejét személyesen egyeztetjük.

Urunk, Jézus, te ismered embervoltunk örvénylő vizeit. Köszönjük, hogy megtestesülésed által részt vállaltál mindabból, ami ebben a földi létben körülvesz minket, köszönjük, hogy testvérünkké lettél, s halálodban a mi mélységeinknél mélyebbre, az Atyától való elhagyatottságba merültél alá. A rajtad nyugvó Szentlélek erejéből engedd, hogy bűneinkből új életre támadva az Atya engedelmes gyermekeiként járhassuk életünk útjait, s így Hozzád hasonlóan kedve telhessen bennünk is, szeretett fiaiban, s majdan feltámadásodban is testvéreid lehessünk. Ámen

Vélemény, hozzászólás?