Hirdetés, 2021. 01. 17.

Évközi 2. vasárnap, 2021. január 17.

Hétfő                  este 18 órakor Széphalom

Kedd                 reggel 7 órakor Ófalu

este 18 Széphalom (Szt. József)

Csütörtök         este 18 órakor Széphalmon

Péntek               reggel 7 órakor Ófalun

Szombaton      este 18 órakor Széphalmon lesz szentmise

• A hitoktatás hétfőtől ON-LINE lesz.
  • Kedden, jan. 19-én Szent József est: 18 órától szentmise Széphalmon a férfiakért és apákért, kérve Szent József közbenjárását.
  • Vízkereszt ünnepéhez – hagyományos módon – ház, lakásszentelés kötődik. Akik szeretnék megáldatni otthonukat, kérem, jelezzék a sekrestyében vagy irodai időben a plébánián. Nevet, címet, telefonszámot és egy általános időpont-megjelölést kérek. A látogatás idejét személyesen egyeztetjük.

Mindenható, örök Isten, te kormányozod a mennyet és a földet: hallgasd meg néped esdeklő imáját, és adj békét napjainkban.

Ámen