Hirdetés, 2021. 02. 14.

Évközi 6. vasárnap, 2021. február 14.

  1. Szombat este a szentmise előtt rózsafüzért imádkozunk és gyónási lehetőség is van.
  2. Miserend hétköznap:

Hétfő este 18 órakor Széphalom

Kedd reggel 7 órakor Ófalu

Szerda reggel 7 órakor Ófalun és este 18 órakor Széphalmon

                    Csütörtök este 18 órakor Széphalmon

                    Péntek reggel 7 órakor Ófalun +a mise után fél 9-ig csendes szentségimádás

                  Szombaton este 18 órakor Széphalmon lesz szentmise

  • Szerda: HAMVAZÓSZERDA; szigorú böjti nap. A szentmisék reggel 7 órakor Ófalun és este 18 órakor Széphalmon
  • Pénteken, február 19-én Szent József est: 18 órától Széphalmon szentmise a férfiakért és apákért, kérve szent József közbenjárását.
  • Nagyböjtben, péntekenként az esti szentmise után keresztúti ájtatosság lesz a Széphalmi templomban.
  • Kedves testvérek: Bár a járványhelyzet miatt a vasárnapi szentmiséken – biztonsági okokból – nem tartunk perselyezést, kérjük a kedves testvéreket, hogy adományaikkal továbbra is támogassák a templom és a plébánia működését. A perselybe szánt összeg a misék végén a kijáratoknál levő dobozokban elhelyezhető, a rendszeres egyházi hozzájárulás (régi nevén „egyházi adó”) pedig többféle módon is rendezhető: személyesen a plébániai irodában ügyfélfogadási időben; csekken, ami a sekrestyéből elvihető; valamint banki átutalással is (Budapest-Széphalmi Jézus Szíve Plébánia, OTP: 11702036-20612108). Minden támogatást hálásan köszönünk!

Vélemény, hozzászólás?