Hirdetés, 2020. 12. 06.

ADVENT II. Vasárnapja, 2020. december 6.

2. Miserend hétköznap: + Zsolozsma

Hétfő reggel fél 7 órakor Ófalun

Kedd reggel fél 7 órakor Széphalmon

Szerda reggel fél 7 órakor Ófalun

Csütörtök reggel fél 7 órakor Széphalmon

Péntek reggel fél 7 órakor Ófalun

• Vasárnap: reggel 9 órakor Széphalmon (online is), délelőtt 11 órakor (online is) és este 18 órakor Ófalun lesznek szentmisék.
  • A hitoktatás ON-LINE történik.
  • Szombat: ünnepélyes adventi gyertyagyújtás lesz a templomban 18 órától. Sajnos a megszokott szombat esti advent áhítatok idén elmaradnak, de lehetőség lesz mise után fél órás csendes szentség imádásra.
  • A Mikulás műsor és a pásztorjáték idén elmaradnak.
  • December 12-én, jövő szombaton Szentségimádási napunk lesz. Reggel 9 órától kihelyezem az oltáriszentséget.

Mennyei Atyám, Jézus nevében kérlek, küldd el Szentlelkedet, hogy egyre inkább el tudjam hagyni a bűneimet, s minden nap elinduljak Jézus felé, aki jön, hogy szabaddá tegyen, s szeretetével meggyógyítson minket! Ámen.